Викладач Комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С. С. Прокоф'єва" Олексій Воронкін взяв участь у засіданні обласного методичного об'єднання викладачів інформатики та комп'ютерних технологій, що відбулося 23 травня 2017 року на базі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму. Під час заходу обговорювався ряд важливих питань, а саме: план роботи обласного методичного об'єднання на 2017-2018 н.р., особливості проведення обласних олімпіад (конкурсів), впровадження освітніх інновацій під час навчання інформатики.
![](/_nw/1/s89620724.jpg)
![](/_nw/1/s47822398.jpg)
![](/_nw/1/s05991525.jpg)
![](/_nw/1/s39341850.jpg)
|