12 травня 2015 р. у приміщенні фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні фізики та астрономії Київської Малої академії наук учнівської молоді.
![](http://tdo.at.ua/_nw/1/s39289386.jpg)
Для вручення нагород було запрошено доцента КНУ ім. Т. Шевченка Сергія Павловича Сенчурова. Переможці (призери) ІІ етапу конкурсу отримали Дипломи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та одноразові стипендії Київського міського голови, а активні учасники конкурсу - Грамоти Київської малої академії наук учнівської молоді.
![](http://tdo.at.ua/_nw/1/s25281800.jpg)
Нагородження переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР
Гідно була представлена секція теоретичної фізики Київської малої академії наук учнівської молоді (керівник секції та науковий керівник - Олексій Сергійович Воронкін). Цього року 7 учнів секції отримали Дипломи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради за те, що посіли другі та треті ПОЧЕСНІ місця: Антонюк Антон Андрійович, Павлюк Юлія Юріївна, Прокопович Олександр Леонідович, Сокол Ярослав Володимирович, Сафронова Діана В’ячеславівна, Недодай Михайло Геннадійович, Гайова Єлізавета Олександрівна. Ще два учня секції (Табанець Віталій Олександрович і Тіхонов Андрій Миколайович) отримали Грамоти Київської МАН за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014-2015 навчальному році.
![](http://tdo.at.ua/_nw/1/s11216506.jpg)
Учні секції теоретичної фізики з керівником секції О.С. Воронкіним та доцентом С.П. Сенчуровим
Почесні гості та викладачі КНУ ім. Т. Шевченка привітали всіх присутніх з успішним завершенням Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН та закінченням навчального року. Окремі слова вдячності були адресовані учителям, науковим керівникам і керівникам секцій, які зробили все для того, щоб їхні вихованці змогли розкрити свій творчий потенціал, зробити перші успішні кроки у великій науці. Подяками Київської малої академії наук учнівської молоді були відзначені окремі педагогічні та наукові керівники.
За активну роботу із творчо обдарованою учнівською молоддю та підготовку юних дослідників до учісті у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році був нагороджений Подякою Київської МАН керівник секції теоретичної фізики, науковий керівник учнівських робіт, аспірант другого року навчання Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олексій Сергійович Воронкін.
![](http://tdo.at.ua/_nw/1/s18537314.jpg)
Вручення Подяки Київської МАН Олексію Сергійовичу Воронкіну
|